Zásilkovna                          dodání již za 69,.- Kč

 


 

 

Jsme zde pro vás již 25 let! 

 


 

Do konce srpna bude každý pátek provozovna uzavřena.

Vaše objednávky budou odeslány hned následující pondělí.

Karnevalové kostýmy Rubies Deutschland

KlaunSpolečnost Rubies Deutschland nabízí kompletní karnevalový sortiment. Samotná společnost vznikla spojením několika firem působících v oblasti karnevalové zábavy. (Kubach - karnevalové kostýmy, Peter Dreck - karnevalové klobouky a čepice, Kochniss - karnevalové paruky, Arnold a syn - doplňky pro karneval a v neposlední řadě Jofrika - značková karnevalová kosmetika.)

Karnevalové kostýmy jsou vyráběny v mnoha velikostech, čímž se, spolu s kvalitou zpracování, odlišují od mnoha jiných výrobců. Od dětské velikosti 92 až po dámskou 52 či pánskou 60. Všechny nabízené kostýmy, stejně tak jako ostatní nabízené zboží - paruky, klobouky, doplňky jsou testovány a vyhovují přísným evropským normám. Totéž platí i pro karnevalovou kosmetiku, jež je pravidelně podrobována dermatologickým testům v renomovaných laboratořích.

Rubies Deutschland je největším dodavatelm výrobků pro karneval ve SRN a na evropském trhu.

google-site-verification: google05c67d814efb611a.html

Provozovatel webu, Peter Dreck s.r.o., se sídlem Stařechovice 144, Kostelec na Hané, 79841, IČ: 25306448, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím