Jsme zde pro vás již 25 let! 

 

Karnevalové kostýmy Rubies Deutschland

KlaunSpolečnost Rubies Deutschland nabízí kompletní karnevalový sortiment. Samotná společnost vznikla spojením několika firem působících v oblasti karnevalové zábavy. (Kubach - karnevalové kostýmy, Peter Dreck - karnevalové klobouky a čepice, Kochniss - karnevalové paruky, Arnold a syn - doplňky pro karneval a v neposlední řadě Jofrika - značková karnevalová kosmetika.)

Karnevalové kostýmy jsou vyráběny v mnoha velikostech, čímž se, spolu s kvalitou zpracování, odlišují od mnoha jiných výrobců. Od dětské velikosti 92 až po dámskou 52 či pánskou 60. Všechny nabízené kostýmy, stejně tak jako ostatní nabízené zboží - paruky, klobouky, doplňky jsou testovány a vyhovují přísným evropským normám. Totéž platí i pro karnevalovou kosmetiku, jež je pravidelně podrobována dermatologickým testům v renomovaných laboratořích.

Rubies Deutschland je největším dodavatelm výrobků pro karneval ve SRN a na evropském trhu.

google-site-verification: google05c67d814efb611a.html

Provozovatel webu, Peter Dreck s.r.o., se sídlem Stařechovice 144, Kostelec na Hané, 79841, IČ: 25306448, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím